Styx’ten Yeni Albüm

Ülkemizde özellikle  ”Boat On the River ” şarkısıyla tanınan yetmişler ve seksenlerin ünlü Amerikalı Rock grubu Styx’in 16. stüdyo albümü ” The Misson ” 16.Haziran.2017 de sevenleriyle buluşucak.

Albümün ilk single çalışması “Gone Gone Gone” radyo ve online satış mağazalarında yayınlandı.

Grubun kurucularından gitarist James “JY” Young yaptığüı açıklamada; “En çok satan albümümüz” Grand Illusion “nın yayınlanmasının  50. yıldönümünde, yeni stüdyo albümümüzün piyasaya çıkışını bu yıla bırakmak gerçekten çok uygun görünüyordu. Çok heyecanlıyım. ” diyerek duygularını ifade etti.
İki yılda kaydı bitirilen albüm, altı kişilik STYX ekibinin devam eden uyum içindeki müzikal kesişiminin en iyi yönlerini sergiliyor.
Styx kadrosu ; gitarist / vokalist Tommy Shaw, gitarist / vokalist James “JY” Young, klavyeci / vokalist Lawrence Gowan, orjinal basçı Chuck Panozzo, davulcu / vurmalı çalgılar  Todd Sucherman ve basçı Ricky Phillips’ den oluşmakta.

“The Mission” albümü parça listesi :

01. Overture
02. Gone Gone Gone
03. Hundred Million Miles From Home
04. Trouble At The Big Show
05. Locomotive
06. Radio Silence
07. The Greater Good
08. Time May Bend
09. Ten Thousand Ways To Be Wrong
10. Red Storm
11. All Systems Stable
12. Khedive
13. The Outpost
14. Mission to Mars

Styx’ten  ”Gone Gone Gone ”

 

 

 

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Spotify 2019 Özeti

Dünya üzerindeki milyonlarca şarkıya erişim sağlayan dijital müzik hizmeti Spotify, bu sene de kullanıcılarının 2019 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir