WhatsApp Gruplar İçin Anket Özelliği Geliyor

2016’da Twitter’da WhatsApp hakkındaki haberleri, güncellemeleri ve yeni özellikleri bağımsız olarak duyurmak için kurulan WABetaInfo, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ ın yeni bir özelliğini duyurdu.

Yeni özellik; WhatsApp gruplar için anket uygulaması getirilmesi. Bu güncelleme ile 12 seçeneğe kadar anket yapılabilecek. Böylece uzun süren tartışmaların bu özellik ile bitirileceği tahmin ediliyor.

Bazı WhatsApp grupları, kalabalık kişilerin yer alıyor ve yeni fikirlerin tartışılması için kullanılıyor. Anketler aynı zamanda Meta çatısı altındaki Instagram’da da uzun süredir yer alıyor.

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılık kariyerime 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

LinkedIn Yükselen Meslekler

2023 yılında LinkedIn yükselen meslekler listesi, geçtiğimiz son beş yılda en hızlı büyümeyi gösteren 15 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir