LinkedIn 610 Milyon Üyeye Ulaştı

Artık 610 milyondan fazla profesyonel LinkedIn’de etkileşime giriyor, yeni fikirler ve fırsatlar arıyor.

LinkedIn, Facebook ya da Instagram kadar dikkat çekmese de, çok özel bir niş pazar oluşturdu. Pazarlamacılarının çabalarını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olacak özellikleri ve yeni reklam araçlarıyla  ve özellikleriyle iş modelerini  gün geçtikçe geliştiriyor.

LinedkIn her ne kadar havalı ve B2C dostu bir platformda olmasa da anahtar ve iş haberleri ve bilgiler için güvenilir bir merkez olarak kendini konumlamaya çalışıyor ve istatistiklere baktığımızda da çabalarının işe yaradığını görüyoruz.

Kaynak : Socail Media Today

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılık kariyerime 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

B2B Şirketlerinin Sosyal Medyayı Kullanımı

B2B şirketleri, işletmeden işletmeye yönelik hizmetler veya ürünler sunan firmaları temsil eder ve diğer tür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir