Acoustic-4-A Cure

James Hatfield ve Sammy Hagar’ın üstlendiği ve küratörlüğünü yaptığı bu yılki dördüncü yıllık Acoustic-4-A Cure şovu, 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü San Francisco’nun tarihi Fillmore Tiyatrosu’nda düzenlenecek. Pediatrik kanser araştırmaları için gerekli fon sağlanmak ve farkındalığın arttırmak amacıyla düzenlenecek konserin tüm geliri  UCSF Benioff Çocuk Hastanesine bağışlanacak. Geçtiğimiz yıllarda John Mayer, Billie Joe Armstrong, Jerry Cantrell, Melissa Etheridge, Joe Satriani, Pat Monahan, Adam Sandler, Nancy Wilson, Linda Perry, Chad Smith, Vic Johnson, Tommy Lee ve Kris Kristofferson gibi sanatçılar James Hatfield ve Sammy  Hagar ikilisine eşlik etmişlerdi. Bu sene; Pat Benatar & Neil Giraldo, Don Felder, Mick Fleetwood, Dave Grohl, Vic Johnson, Sarah McLachlan, Steve Vai ve Bob Weir Sammy Hagar ile performanslarını sergileyecekler. Metallica grubunun konser tarihinde Kuzey Amerika’da turnede olacağı için James Hatfiled ne yazık ki sahnede Sammy Hagar ve konuklara katılamayacak.  Biletler 31 Mart Cuma günü saat 10: 00’da LiveNation.com aracılığıyla satışa sunulacak.

Acoustic-4-A Cure  2016 yılı performans görüntüleri.

 

 

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Spotify 2019 Özeti

Dünya üzerindeki milyonlarca şarkıya erişim sağlayan dijital müzik hizmeti Spotify, bu sene de kullanıcılarının 2019 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir