Accept’in Yeni Albümü Yaza Geliyor

Dünyaca ünlü heavy metal grub  Accept’in yeni albümü ” Rise of the Caos” 4 Ağustos’ta metalseverlerin beğenisine sunulacak.

Grup, 3 Ağustos’ta  Wacken Open Air festivalinde özel gösteri ile yeni albümünün tanıtımını yapacak. Üç bölümden oluşacak gösterinin birinci bölümüde yeni ve eski parçalar çalınacak, ikinci bölüm gitarist Wolf Hoffmann, 2016’da serbest zamanlı olarak Çek Ulusal Senfoni Orkestrası’yla yaptığı “Headbangers Symphony” adlı solo albümünden parçalar çalacak. Bu albümde Kurt, Beethoven, Vivaldi ve Mozart gibi bestecilerin meşhur şarkılarına metal dokunuşlar yapmıştı. Ve üçüncü bölümde multimedya gösterisi ile desteklenen sahneyi orkestra ile paylaşacak olan Accept, unutulmaz bir şov sergileyecek.

Grubun güncel kadrosu, vokal Mark Tornillo, gitarlar Wolf Hoffmann ve Herman Frank, bas gitarda Peter Baltes  ve davulda  Stefan Schwarzmann’dan oluşmaktadır.

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Bon Jovi Unbroken

Bon Jovi’nin yeni şarkısı “Unbroken” kasım ayının başı itibariyle piyasaya sürüldü. Travma sonrası stres bozukluğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir