The Harp Twins

Bu yazının konusu olan videomuz, müzik tarihinin en baba gruplarından Iron Maiden’nın 1992 yılında yayınladıkları ”Fear of the Dark” albümünün aynı isimli şarkısının harp ile yorumlanmış versiyonu. Yorumcular ise ikiz kızkardeşler ; Camille Kitt ve Kennerly Kitt.  Kendilerine ” The Harp Twins ” diyorlar. Altmışlar, yetmişler, seksenler, doksanlar ve ikibinlerin popüler rock ve metal şarkılarını yorumladıkları Harp Attact ve Attact2 albümleri dinlenesi. Ayrıca Harp Fantasy, Harp Fantasty 2 ve Winter Lights isimli üç adet albümleri daha mevcut.

Deep Purple, Bon Jovi, Guns n’ Roses, U2, AC/DC,  Aerosmith, Metallica, Led Zeppelin, Pink Floyd, Coldplay gibi dev grupların şarkılarını bir de arp yorumlarını dinlemek isterseniz The Harp Twins’i kaçırmayın derim.

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Spotify 2019 Özeti

Dünya üzerindeki milyonlarca şarkıya erişim sağlayan dijital müzik hizmeti Spotify, bu sene de kullanıcılarının 2019 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir