Spotify’dan Evcil Hayvanınıza Özel Çalma Listesi

Dünyanın en çok kullanılan dijital müzik platformlarından Spotify ‘ın, evcil hayvan sahiplerine özel çalma listesi hazırlama özelliğini duymuş muydunuz ?

Evcil hayvanlar için tasarlanan bu özellik sayesinde dinleme alışkanlıklarınıza ve evcil hayvanınızın doğasına ilişkin sorulan sorulara vereceğiniz yanıtlarla bir çalma listesi oluşturuluyor.

Öncelikle oluşturacağınız Spotify hesabında oturum açtıktan sonra aşağıdaki linkten ulaşacağınız sayfa ile sahip olduğunuz evcil hayvan için liste oluşturmaya başlayabilirsiniz.

https://pets.byspotify.com/

Kuş, köpek, kedi, hamster ve iguana seçeneklerinin bulunduğu listeden hayvanınızın türünü seçiyorsunuz. Daha sonra ki üç adım evcil hayvanınızın karakteristik özelliklerine ait sorular. En son adımda ise küçük dostunuzun adını ve fotoğrafını ekleyebiliyorsunuz ve kısa bir bekleme süresinden sonra evcil hayvanınıza özel çalma listesi oluşturuluyor.

Keyifli dinlemeler…

2019 Spotify’da en çok dinlenenler ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılık kariyerime 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

En İkonik Konser Anıları

Müzik, insanların duygularını ifade etme, bir araya gelme ve unutulmaz anılar yaratma yoludur. Bu anılar, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir