YouTube Yeni Güncelleme

Youtube yeni bir güncellemenin duyurusunu daha yaptı. 31 Ocak’tan itibaren YouTube etkinlikleri (örneğin beğenilen videolar, yüklemeler gibi ) Twitter ve Google+’da otomatik yayınlama özelliği kullanılamayacak. YouTube’da beğenilen veya yüklenen videolar halen yapıldığı gibi herhangi bir cihazda izleme sayfasında: Paylaş‘ı, ardından sosyal ağ simgesini tıklayarak diğer sosyal ağlarda paylaşılacak.

YouTube ekibi sözkonusu özelliği kaldırma nedenlerini; bu işlemleri farklı sosyal ağlarda kişisel bir mesajla paylaşmanın, hem kullanıcılar hem de takipçiler için daha iyi bir deneyim olduğunu kullanıcılardan gelen geribildirimler üzerine gerçekleştirdiklerini belirtiyor.

 

 

 

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

Netflix‘ten E-Ticaret Atılımı

Hayatına DVD kiralama şirketi olarak başlamasına rağmen televizyon alışkanlıkların değişmesiyle dünyanın önde gelen dizi ve film izleme platformu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir