Enerji

Her şeyin ötesine ulaşmak, kendi hayatını kontrol etmek, mucizeleri yaşamak; tüm insanlığın arzuladığı budur. Bu hayata geliş amacındır.

Bunu bir arayış olmaktan çıkaran, gerçekliğe getiren şey sadece BİLİNÇtir.

Bilmediğini düşündün, yada henüz bunu düşünmedin bile, farketmez

Bu karanlık noktanda sana ışık olabilecek şey senin bilincinin açılmasıdır. Bu noktada aydınlanman için önce her bilgi ve malzemenin kendin olduğu bilincine varmalısın.

Var olan her şey enerjidir. Her şeyin molekülleri vardır ve kuantum fiziğine göre evren bir titreşim denizidir.

Bilinç duyguların, düşüncelerin, hislerin ötesindedir. Duygular, düşünceler, hisler bedensel eylemlerdir. Beyin hologramik ışınlar yayması ve çekmesi ve bedenin de bunu ENERJİye dönüştürmesi için varken, beynini düşüncelere boğarsan görevini yapamaz olacaktır. Bu da onu bir organ olmaktan öteye taşıyamayacaktır.

Bunların yerine algı, bilinç,OLma hali, geleni kabul etme ve bunu neşeyle yapma durumu ile ENERJİ üretmeli ve üretilen enerji ile arzu ettiğin şeyin enerjisinin titreşim ayarı yapılmalıdır. Bu da YARATIM demektir.

Oysa insanoğlu kendi yarattığı suni ve yarar sağlamayan, üstelik boşluk ve tatminsizlik ile kendindeki bu muhteşem işleyişi ve sihri bozan duygularla bilincini sabote etmeye ve enerjisini hiçe saymaya alışmıştır ki; alışkanlık da beynin işlev bozukluğudur.

Yapılandırma ve yaratımdaki zor nitelendirmen de karanlık ya da negatif dediğimiz yapay olan, kendi yaratımındır.

Olumlu ya da pozitif ya da aydınlık için zorluk yoktur ki İNSAN budur.

Önce sözcüklerini sonra da İNANÇlarını değiştirerek, DÖNÜŞÜMün mümkündür.

Hayatın dönüşür, mucizelerin başlar.

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Şebnem Soyak

1988 yılında, üniversite eğitimleri sırasında aldığı dersler ve kardeşinin kuantum fiziğine olan ilgisi ile kuantum alan teorisi ve enerjisi ile ilgilenmeye başlamıştır. Bu alanda halen ,otuzun üzerinde sertifikasyonla danışmanlık yapmaktadır. Eğitmen yada hatırlatıcı olarak da faaliyet gösteren Şebnem SOYAK, kendi modelini yaratmış ve bu modelle hatırlatmalar ve aktivasyonlar üzerine çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Dokuzu Beş Geçe Antalya’da ki Deprem

Ulu önder Atatürk’ün vefatının 83.yıldönümünde meydana gelen ilginç bir tesadüf sosyal medyada büyük ilgi gördü. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir