Dexter Geri Dönüyor

2010 yılı Golden Globe ödülü sahibi, 1971 doğumlu Amerikalı oyuncu Michael C. Hall ‘u dünyaya tanıtan fenomen seri katil dizisi Dexter 10 bölümlük mini bir sezon ile ekranlara tekrar geri dönüyor.

2006-2013 yılları arasında Showtime kablolu TV kanalında yayınlanan dizi, 2021’in başlarında çekimlere başlayacak ve önümüzdeki sonbaharda dizinin prömiyeri ( ilk gösterim) yapılacak.

Dizinin en ilgi çekici taraflarından biri ana karakter ( Michael Dexter ) olan bir seri katilin, insanlar tarafından sempatik bulunmasıydı. Dizideki aşırı kanlı sahnelerin dozu ve gerilim ortamının oldukça başarılı sunulması yanı sıra Michael Dexter ‘ın hayatı bir taraftan işlenirken diğer taraftanda genel olarak her bölümünde mükemmel olarak kurgulanan cinayetler dizi takipçilerini oldukça etkilemişti.

Final de ise bir çok izleyici hayalkırıklığına uğramıştı. Bakalım Dexter bu sefer unutulmayacak bir finale imza atabilecek mi yoksa gösterilen aşırı ilgi ticari endişeler ile serinin devam etmesini mi sağlayacak ?

Benzer bir geri dönüş Prison Break dizisinde de yaşanmış fakat yıllar sonra çekilen son sezon ben dahil bir çok diziseveri memnun etmemişti.

Prison Break ( 2005-2017)

Son söz; Dexter geri dönüyor !

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

7. Koğuştaki Mucize

Türkiye’de yılın en başarılı gişe sonuçlarından birine imza atan 7. Koğuştaki Mucize, yurtdışında da seyirciden ilgi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir