Burger King Sevgililer Günü Kampanyası

Dünya üzerindeki ürün ve hizmet satan paydaşların bir kısmının dörtgözle beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü ‘ne az bir süre kalırken, fastfood zincirlerinin önde gelen markası Burger King ‘te sıradışı bir Sevgililer Günü kampanyasına imza atıyor.

burger king sevgililer günü, Burger King Sevgililer Günü Kampanyası

Burger King, 14 Şubat’ta eski sevgililerinin fotoğraflarını getiren müşterilerine ücretsiz bir Whopper menü hediye edecek. Bu anti-sevgililer günü promosyonu ABD’de New York, Boston, Los Angels ve San Francisco’da bulunan Burger King restoranlarında gerçekleştirilecek.

burger king sevgililer günü, Burger King Sevgililer Günü Kampanyası

Burger King, 1954 yılında James McLamore ve David Edgerton tarafından kurulmuştur. İlk restoranını 4 Aralık 1954 yılında Miami’de açmıştır. Türkiye’ye ise 7 Mart 1995 tarihinde gelmiş ilk restoranını Etiler’de açmıştır.

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

vefa bozacısı, Vefa Bozacısı

Vefa Bozacısı

Vefa Bozacısı 1876 yılı eylül ayında faaliyete başlamıştır. Ekim ayından nisan ayına kadar boza, nisan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir