Taylan Biraderlerin Yeni Filmi Azizler

Yönetmen kardeşler, Yağmur Taylan ve Durul Taylan ” Taylan Biraderler” on yıl sonra tekrar setlere döndü. Senaryosunu Çerkes asıllı Türk tiyatro yazarı, tiyatro ve sinema yönetmeni Berkun Oya’nın yazdığı ” Azizler ” adlı filmin çekimleri tamamlandı. Bu arada Berkan Oya’nın başrollerini Haluk Bilginer ve Ali Atay’ın oynadığı başarılı BluTv dizisi Masum’un da senaristi olduğunu belirtelim.

Filmin kadrosu oldukça ilgi çekici. Şöyle ki; Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Fatih Artman, Öner Erkan, İrem Sak, Gülçin Santırcıoğlu, İlker Aksum, Göktuğ Yıldırım, Helin Kandemir ve Hülya Duyar filmin oyuncuları.

2020’de izleyici ile buluşacağı belirtilen film önümüzdeki senenin ilgi çekici yapımlarından bir olacağı gibi görünüyor.

Taylan Biraderlerin Yönetmenlik Yaptıkları Film ve Diziler :
2011 – 2014 – Muhteşem Yüzyıl (TV Dizisi)
2009 – Vavien (Sinema Filmi)
2008 – Ayışığı (TV Dizisi)
2007 – Kara Yılan (TV Dizisi)
2006 – Küçük Kıyamet (Sinema Filmi)
2004 – Yabancı Damat (TV Dizisi)
2003 – Okul (Sinema Filmi)
2003 – Baba (TV Dizisi)
2003 – Alacakaranlık (TV Dizisi)
2002 – Vaka-i Zaptiye (TV Dizisi)
2002 – Beşik Kertmesi (TV Dizisi)
2001 – Cinlerle Periler (TV Dizisi)
2000 – Yıldız Tepe (Sinema Filmi)
2000 – Kerem (TV Filmi)
1999 – Çarli (TV Dizisi)
1999 – 5 Maymun Çetesi (TV Dizisi) 1999 – Sır Dosyası (TV Dizisi)

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

7. Koğuştaki Mucize

Türkiye’de yılın en başarılı gişe sonuçlarından birine imza atan 7. Koğuştaki Mucize, yurtdışında da seyirciden ilgi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir