Game Of Thrones Karakterleri Gerçek Hayatta Nasıl?

Televizyon tarihinin en çok ses getiren yapımlarından olan ” Game Of Thrones ” dizisi bu yılın mayıs ayında sezon finali ile sekiz yıllık macerasına noktayı koymuştu.

2011 yılında izleyecilerine merhaba diyen Game of Thrones, yayınlandığı andan itibaren farklılığı ve ihtişamlı görselliği ile öne plana çıkmış ve kalitesini ve popülerliğini sekiz sezon boyunca korumayı başarmıştı.

Bu yazımda sizler ile dizinin önde gelen bazı oyuncularının kendi hayatlarındaki görünüşleri ile dizideki hallerini paylaşacağım.

Jack Gleeson / Joffrey Baratheon

Michelle Fairley / Catelyn Stark

Lena Headey / Cersei Lannister

Emilia Clarke / Daenerys Targaryen

Kristian Nairn / Hodor

Sophie Turner / Sansa Stark

Alfie Allen / Theon Greyjoy

Kristofer Hivju / Tormund Giantsbane

Conleth Hill / Lord Varys

Rose Leslie / Ygritte

Richard Blake / The Night King

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

7. Koğuştaki Mucize

Türkiye’de yılın en başarılı gişe sonuçlarından birine imza atan 7. Koğuştaki Mucize, yurtdışında da seyirciden ilgi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir