Ana Sayfa / Sosyal Medya / En Çok Takipçisi Olan 10 Twitter Hesabı

En Çok Takipçisi Olan 10 Twitter Hesabı

Twitter, dünya çapında yaklaşık 336 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanıyor. Her gün yaklaşık 500 milyon adet tweet atılmakta. Böyle bir alemde en çok takipçi sayısına erişmek ise oldukça zor iş. Rekabet oldukça zorlu.

Aşağıdaki liste 2019 itibariyle en çok takip edilenler;

10. Justin Timberlake (65.1m takipçi)

9. YouTube (71.8m takipçi)

8. Ellen DeGeneres (78.4m takipçi)

7. Lady Gaga (79.2m takipçi)

6. Cristiano Ronaldo (79.4m takipçi)

5. Taylor Swift (84.4m takipçi)

4. Rihanna (93m takipçi)

3. Justin Bieber (106.3m takipçi)

2. Katy Perry (107.9m takipçi)

1. Barack Obama (108m takipçi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

En Çok Takipçisi Olan 10 Twitter Hesabı
1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

En Çok Takipçisi Olan 10 Twitter Hesabı

Instagram Estetik Operasyon Filtrelerini Kaldırıyor

Instagram ‘estetik operasyon’ filtrelerini kaldırılacağını açıkladı. İnsanların akıl ve ruh sağlığına zarar vermesinden endişe edildiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir