Corona Virüsüne Yakalanan Futbolcular

Tüm dünya corona virüs salgını ile mücadele ederken futbol dünyasının da önemli isimlerinin Covid-19 virüsüne yakalandığı haberleri gelmeye devam ediyor.

Tüm dünyada futbol ligleri ve yarışmalar askıya alınmış durumda. Yalnız bazı istisna ülkeler de söz konusu. Halen Belarus, Tacikistan, Nikaragua, Tayvan, Türkmenistan’da futbol karşılaşmalarının yapıldığını görüyoruz.

Covid-19 Testi Pozitif Çıkan Futbolcular Listesi (23.04.2020)

*Daniele Rugani, Juventus

*Blaise Matuidi, Juventus

*Paulo Dybala, Juventus

*Manolo Gabbiadini, Sampdoria

*Omar Colley, Sampdoria

*Albin Ekdal, Sampdoria

*Antonio La Gumina, Sampdoria

*Morten Thorsby, Sampdoria

*Fabio Depaoli, Sampdoria

*German Pezzella, Fiorentina

*Patrick Cutrone, Fiorentina

*Dusan Vlahovic, Fiorentina

*Mattia Zaccagni, Verona

*Callum Hudson-Odoi, Chelsea

*Luca Kilian, Paderborn

*Timo Hubers, Hannover

*Jannes Horn, Hannover

*Hyun-Jun Suk, Troyes

*Ezequiel Garay, Valencia

*Eliaquim Mangala, Valencia

*Marouane Fellaini, Shandong Luneng

*James Bolton, Portsmouth

*Andy Cannon, Portsmouth

*Sean Raggett, Portsmouth

*Haji Mnoga, Portsmouth

Kaynak : https://www.express.co.uk/

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

Trabzonspor’un Unutulmaz İsimleri

Futbol tarihinde öyle kadrolar vardır ki yıllarca unutulmazlar. Unutulmaz olmak sadece şampiyonluk kazanmak ile olmuyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir