Kenan Doğulu Bodrum Konseri

Kenan Doğulu, doksanların pop müzik patlamasından bugünlere gelebilen ender isimlerdendir. Bunun nedeni de gerçekten üretken ve kaliteli işlere imza atan iyi bir müzisyen olmasının yanında rahmetli babası müzisyen Yurduer Doğulu’dan gelen genetik olarak müziğe yatkınlığın yanında daha önemlisi, beş yaşında devlet konservatuarı piyano bölümünü birincilik bitiren bu çocuk yeteneğin, müzik eğitimine flüt, gitar dersleri ile devam etmesi bu başarının tesadüf olmadığının göstergeleridir.
Tabi ki abisi Ozan Doğulu ‘nun da Kenan Doğulu ‘nun başarısında büyük katkısı var.

Ozan Doğulu ( Fotoğraf: Kayıhan Badalıoğlu )

Aşağıda bölümler paylaştığım videodan da görüleceği üzere 17 Temmuz Çarşamba günü Kenan Doğulu’nun Bodrum Antik Tiyatro da çok keyifli bir konserini izledik. İyi müzisyenlerden kurulmuş, başarılı altyapılar eşliğinde yetenekli ensturmanistlerin performansları siyaset ve politikadan bunalmış bünyelere ilaç gibi geldi.
Bu arada Kenan Dogulu ” Herşeyin çok güzel olacağı” mesajını da vermeyi ihmal etmedi !!!
Gerçek müzisyenler her daim ilgi ve saygıyı hak ediyor…

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Netflix Belgeselleri

Yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız Mashable.com tarafından derlenen Netflix’te izlemeye değer beş belgeseli görmek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir