Kayıhan B. – Bekle Dedi Gitti ( Cover )

” Yalnızlık paylaşılmaz,paylaşılırsa yalnızlık olmaz.”

“Ağladığımı gör diye ağlamıyorum, ağladığım için, ağladığımı görüyorsun.”

” Sana gitme demeyeceğim, ama gitme, Lavinia. Adını gizleyeceğim. Sen de bilme, Lavinia. ”

”Biri gelir sorarsa. Sana beni sorarsa. Gitti der misin? Gittiğimi söyler misin? Gidiyorum ben sana. Benimle gider misin? ”

Yukarıdaki dizelerin sahibinin, gerçek adı Halit Özdemir Arun. Bizler Özdemir Asaf olarak biliyoruz.

Ankara’da cumhuriyetin kurulduğu tarihte doğdu.

Galatasaray ve Kabataş liselerinden sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk  Fakültesi ve İktisat Fakültesi’ne ( 3.sınıfa kadar )  devamında Gazetecilik Enstitüsü’nde  ( 1 sene ) yüksek öğrenim gördü.

Aşağıda paylaştığım video, Özdemir Asaf’ın şiirlerini basit, akılda kalıcı ama tadı damağında bırakan melodisi ile mükemmel besteleyen Kaan Tangöze’nin şarkısının tarafımdan yorumu. Kendi arşivime not düşmek adına paylaşıyorum…

” Bekle dedi gitti
Ben beklemedim, o da gelmedi…
Ölüm gibi bir şey oldu
Ama kimse ölmedi… ”

 

 

 

 

 

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Spotify 2019 Özeti

Dünya üzerindeki milyonlarca şarkıya erişim sağlayan dijital müzik hizmeti Spotify, bu sene de kullanıcılarının 2019 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir