Iron Maiden Yeni Albüm

Iron Maiden onyedinci yeni stüdyo albümü Senjutsu ‘yu 3 Eylül ‘de sevenlerinin beğenisine sunacak.

Albümdeki şarkılar, bestecileri ve şarkıların süresi ;

1. Senjutsu (Smith / Harris) 8:20

2. Stratego (Gers / Harris) 4:59

3. The Writing On The Wall (Smith / Dickinson) 6:13

4. Lost In A Lost World (Harris) 9:31

5. Days Of Future Past (Smith / Dickinson) 4:03

6. The Time Machine (Gers / Harris) 7:09

7. Darkest Hour (Smith / Dickinson) 7:20

8. Death Of The Celts (Harris) 10:20

9. The Parchment (Harris) 12:39

10. Hell On Earth (Harris) 11:19

iron maiden

Yeni albüm ile ilgili Steve Harris ′′ Yine Fransa ‘daki Guillaume Tell Studio‘ da kayıt yapmayı seçtik çünkü burası çok rahat bir havaya sahip. Oradaki kurulum bizim ihtiyaçlarımız için mükemmel, bina eskiden sinemaydı ve gerçekten yüksek tavanlı, bu yüzden harika bir akustik ses var. Bu albümü, bir şarkı yazıp prova edip sonra da zihnimizde taze iken hemen bir araya getirdiğimiz The Book Of Souls ‘ ta yaptığımız gibi kaydettik. Bu albümde tam olarak istediğimiz gibi almak için çok çalışkan çok karmaşık şarkılar var, bu yüzden süreç bazen çok zordu, ancak Kevin grubun özünü yakalamakta harika ve bence çabaya değdi! Sonuçtan dolayı çok gurur duyuyorum ve hayranların bunu duymasını sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

Bruce Dickinson da ′′ Hepimiz bu albüm için gerçekten heyecanlıyız. Miras turunda 2019 yılının başlarında geri kaydettik, böylece turumuzu maksimuma çıkarabildik ancak harika albüm sanatı ve video olarak özel bir şey hazırlamak için yayınlanmadan önce uzun bir ayarlama dönemi geçirdik. Tabi ki pandemide işleri daha fazla erteledi. Şarkılar çok çeşitli, bazıları da oldukça uzun. Ayrıca her zamanki stilimize göre oldukça farklı olan bir ya da iki şarkı var ve bence Maiden hayranları şaşıracak.” şeklinde görüşlerini bildirdi.

Iron Maiden severler merakla yeni albümün çıkış tarihini bekliyor.

Bu arada albümden ” Writing on the wall ” şarkısı ilk single olarak platformlardaki yerini aldı. Şarkının videosu da oldukça dikkat çekici.

Müzik ile ilgili içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılık kariyerime 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

En İkonik Konser Anıları

Müzik, insanların duygularını ifade etme, bir araya gelme ve unutulmaz anılar yaratma yoludur. Bu anılar, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir