Tüm Zamanların En İyi Dünya Fotoğrafı

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) tarafından Dünya Günü’nün 50. yıldönümü ve Dünya Gözlemevi’nin kuruluşunun 20. yıldönümü onuruna, koleksiyonundaki gezegenimize ait en iyi fotoğrafları oylamaya açarak ” En İyi Dünya Fotoğrafı ” belirlendi.

Beş tur oylama sonrasında, 28 Nisan günü Dünya Turnuvası’nın galibi olarak açıklandı.

2001’de Güney Florida Üniversitesi’nde Serge Andrefouet tarafından çekilen aşağıdaki Bahamalar fotoğrafı oylamanın birincisi olarak en iyi dünya fotoğrafı oldu.

Bahamalar

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone ile Çekilen Film

Apple, Çin yeni yılını iPhone ile çekilmiş film aracılığıyla kutladı. iPhone 11 Pro ile çekilen film “Shot on iPhone” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir