İlgi Çekecek 2017 Sosyal Medya Konferansları

2017 yılının geri kalanında ziyaret edilmesi gereken 10 Sosyal Medya konferansına ilişkin bilgiler aşağıdaki gibidir;

1.İçerik Pazarlama Konferansı (  11-13 Nisan, 2017  )

Yer: Boston, Massachusetts, ABD Katılım  ücreti : 1.249 $’dan başlıyor.

Günlük olarak inanılmaz miktarda içerik oluşturulduğunu düşünürsek ilgi çekici içerik oluşturmak için uygulanabilir ipuçları ve stratejilerin konuşulacağı çok faydalı bir konferanslar katılımcıları beklemekte.  İçerik Pazarlama Konferansı, planlamadan yaratıcılığa, optimizasyondan dağıtım ve daha fazlasına kadar birçok konuyu kapsamaktadır.

2.Sosyal Medya Stratejileri Zirvesi (  26-28 Nisan, 2017  )

Yer: Chicago, Illinois, ABD Katılım  ücreti : 1.599 $’dan başlıyor.

Sosyal Medya Stratejileri Zirvesi  yedi yıldır yapılmaktadır. Chicago (SMSS Central) konferansının yanı sıra New York’ta  17-19 Ekim, Boston’da (2-3 Kasım) ve San Francisco’da da (Şubat 2018) gerçekleştirilecektir.

3.Sosyal Medya Kampı (  3-4 Mayıs, 2017  )

Yer: Victoria, Britanya Kolumbiyası Katılım  ücreti : 599 $’dan başlıyor.

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Sosyal Medyada Nasıl Dikkat Çekilir?

Zamanımızın önemli bir kısmı sosyal medyada geçiyor. Paylaşımlarımıza gelen beğeni ile mutlu oluyor iş amaçlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir