Herşey Seninle Güzel Cover by Kayı

Sözler Çiğdem Talu’ya, bestesi Melih Kibar’a ait. Zerrin Özer’in 1980 yılı albümü ”Gönül ” de ilk defa duyduk şarkıyı. Şarkının ilk halindeki yaylı eşlikleri mükemmeldir. Türk müziğinin bir dönemine damgasını vurmuş Melih Kibar’ın ustalığını taşır. Şarkı, birçok sanatçı tarafından seslendirilmiştir.

Yazının kapak görselinde Erol Evgin’de var. Bu görseli seçme nedenim ise Melih Kibar ve Çiğdem Talu ortak çalışmasını paylaşınca Erol Evgin’den söz etmemek haksızlık olur diye düşündüm.

“her şey seninle güzel,
yolda yürümek bile,
olmayacak düşlerin peşinde koşmak bile..”

” beklenmedik bir anda ayrılık gelip çatsa
seninle paylaştığım tek bir gün yeter bana…”

Böyle unutulmaz eserler bundan sonra dinler miyiz bilemiyorum ama hani derler ya naçizane, bende bu muhteşem şarkıyı köşesinden çalıp söyledim.

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Spotify 2019 Özeti

Dünya üzerindeki milyonlarca şarkıya erişim sağlayan dijital müzik hizmeti Spotify, bu sene de kullanıcılarının 2019 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir