Evrencan Gündüz

Evrencan Gündüz rahmetli Asım Can Gündüz’ün oğlu. Asım Can Gündüz bu ülkede gitarıyla şov yapan yegane adamlardan biriydi. Sempatik ve samimi bir insandı. Hatta bir tarih kendisiyle iki çift laf etmişliğim de vardır . Ne yazık ki genç diybileceğimiz bir yaşta aramızdan aniden ayrıldı. Huzur içinde uyusun. Arkasında oğlunu bu müzik dünyasına miras olarak bıraktı. Bu çocuğu bir süredir takip ediyorum. Babasından sonra o da müzik yolunda  ilerliyor. Sesi ve gitaristliği gayet başarılı. Hem yüzü hem de sesi babasına benziyor lakin umarım babasından daha çok insana sesini duyurur. Fakat bizim ülkede bunun için medyatik bazı aksiyonlara girmek gerekiyor malum. Eğer Evrencan’nın videolarını youtube kanalından seyrederseniz pek  medyatik biri değil gayet efendi, sempatik ve samimi olduğunu göreceksiniz. Son dönemde Sertab Erener ile harika coverlara imza atmış.  Bunlardan bir tanesi de efsane bir grubun efsane şarkısı. Keyifli dinlenesi. Sizlerde bir kulak kabartın. Kendisine başarılar diliyorum. Yolu açık olsun.

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdu. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdü. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundu. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladı. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladı. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapmakta ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet vermektedir. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerine amatör olarak devam etmekte olup hobi olarak blog yazarlığı ve dijital fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

İlginizi Çekebilir

Spotify 2019 Özeti

Dünya üzerindeki milyonlarca şarkıya erişim sağlayan dijital müzik hizmeti Spotify, bu sene de kullanıcılarının 2019 yılı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir