22 Ekim Perşembe Yazısı

Sosyalmedyaloji.com sitesi, sosyal medya dünyası ve sosyal medya da yer alan güncel konular hakkında içerik üreten bunun yanında diğer internet sitelerinde çok fazla rastlayacağınıza inanmadığım konular hakkında yazılar paylaşan bir platform. Bunun yanında ben daha önceki yıllarda ( 2006 – 2017 yılları arası ) Kayıhan Dünyası adını verdiğim blog sitemde yazdığım gibi biraz daha kişisel yazılar da yazmak istiyorum. İşte bu sebepten de BLOG kategorisini oluşturdum ki daha serbest stil yüzebileyim bu sanal okyanusta. Böylece dünya görüşümü, yaşadığımız bu hayata bakışımı kısaca daha kişisel düşüncelerimi bu kategoride anlatabileyim…

Bugünkü yazıma da günün ilk instagram gönderimim ile başlıyorum.

Tam turistik bir selfie ile. ( Özçekim demek bana çok zoraki geliyor. )

Lizbon muhteşem bir şehir ve ayrı bir yazıyı fazlasıyla hak ediyor. Şimdilik sadece buraya Lizbon görüntülerinden oluşturduğum videomu koyup Lizbon yazısını başka bir tarihe bırakıyorum.

Bence bugüne kadar ki haftanın en önemli olayı, bu ülkede icrası en zor mesleklerden olan gazetecelik mesleğinin değerli bir üyesi olan Bekir Coşkun‘un uzun zamandır mücadele ettiği elim hastalığa yenik düşerek aramızdan ayrılmasıdır. Duayen gazeteci yıllardır yazdığı yazıları ve dik duruşu ile hiçbir zaman unutulmayacak.

Tabi Bekir Coşkun’un ardından 03.Mayıs.2007 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nde yazdığı o meşhur yazıyı da burada paylaşmadan olmaz.

Bekir Coşkun ( 1945- 2020 )

Üstadın yazısından sonra da benim bu yazıyı devam ettirmem zaten hiç doğru olmazdı. Mekanı cennet olsun.

LKB

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığı bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Bir Pazartesi Yazısı

Geçen hafta ki pazartesi yazımı pazar gecesi yazmıştım yeni pazartesi yazımı ise salı gününün ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir