Olimpiyatlarda Unutulmaz Anlar

Pandemi nedeniyle bir yıl ötelenen olimpiyatlar ülkemizde yangınların gölgesinde gerçekleşti. Toplamda 13 madalya ile olimpiyat tarihimizin madalya rekorunu kırdığımız Tokyo’da, ülkemizin aydınlık gençlerinin aldığı başarılar hepimizi çok mutlu etti.

Aşağıdaki videoyu seçme nedenim ise olimpiyat ruhunu çok etkileyici bir şekilde anlatması. Günlerce, aylarca hatta yıllarca yapılan çalışmaların karşılığını alanlar ve alamayanların yaşadığı anlık duyguların yüzlerine yansıyan ifadeleri sporun nasıl bir tutku olduğunu çok güzel özetliyor.

Yorumlar

yorumlar

Hakkında Kayıhan Badalıoğlu

1973 yılında Ankara'da doğdum. TED Ankara Koleji'nden sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldum. 1998 yılında "Management Trainee" olarak başladığım bankacılığı 2000-2003 yılları arasındaki özel sektör, yerel yönetimlerde finans ve dış ticaret görevlerinden sonra aralıksız olarak 2013 yılına kadar sürdürdüm. Profesyonel kariyerinin 12 yılını kapsayan bankacılık döneminde sektörde faaliyet gösteren çeşitli bankaların genel müdürlük, bireysel bankacılık, teftiş kurulu, iç kontrol başkanlığı ve farklı şubelerde ticari ve KOBi portföy yönetimi görevlerinde bulundum. 2014 yılı itibariyle orta ve küçük işletmelere finans, satış, pazarlama, iş geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermeye başladım. 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programını tamamladım. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik geliştirilmesi, stratejik planlaması, hizmet ve markanın sosyal medyada gelişimine yönelik çalışmalar yapıyorum ve işletmelerin web sitelerinin yönetimi konusunda hizmet veriyorum. Lise yıllarında başlayan müzik faaliyetlerime amatör olarak devam ederken hobi olarak blog yazıları yazmak ve fotoğraf çekmek hayatıma mutluluk katıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünya Kupası ‘nı Bu Kadar Büyük Yapan Nedir?

Büyülü atmosferi, inanılmaz taraftarları, büyük mücadele, son saniye de kazananları, gezegendeki en büyük yıldızlar, sürpriz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir